Volejte: 777 745 029

Turistické ubytování

Javorka Javorka
Javorka Javorka
Javorka Javorka
Sociální zařízení pro ubytované je společné.
Javorka Javorka
K dispozici je společenská místnost s televizorem.
Javorka
Osvětlení chodby je provedeno světlovodnými tubusy.

DOTERM SERVIS s.r.o., ul. Javorová čp. 110,    435 13 Meziboří

nabízí návštěvníkům Krušných hor turistické a rekreační ubytování ve své ubytovně “JAVORKA“.

Kapacita:

Ubytovna má kapacitu až 21 lůžek v převážně dvoulůžkových pokojích, které jsou standardně  vybaveny, včetně chladničky.

Poloha:

Samotné městečko Meziboří se rozkládá v lesích  na jižním úpatí Krušných hor nad městem Litvínov, ve výšce 500 – 560m.n.m.  Město Litvínov je od Meziboří vzdáleno 3 km, Most 15 km a Teplice 20 km.

Volný čas:

Z Meziboří lze podnikat po vyznačených trasách  turistické výlety do blízkého okolí například do Šumenského  údolí Bílého potoka s naučnou stezkou,  navštívit nedalekou Flájskou přehradu, nebo jeden z vrcholů Krušných hor, Loučnou. V blízkém okolí je  zámek v Duchcově,  lze navštívit i významnou historickou památku cisterciácký klášter v Oseku, nebo ve stejném městě zříceninu hradu. Nelze zapomenout významnou kulturní, ale i technickou památku, přestěhovaný Děkanský chrám v Mostě a nedaleké lázeňské město Teplice.

Z hlediska sportovního využití je možné, kromě pěších výletů po okolí, na kolech absolvovat po značených cyklostezkách projížďky po hřebenech Krušných hor. Nedaleko ubytovny se nachází sportovní hala se sportovním areálem, kde jsou kurty na tenis, volejbal a nohejbal, fotbalové hřiště  s atletickým oválem a nové hřiště na pozemní hokej. V blízkosti jsou též dvě rehabilitační střediska. Koupání je celoročně zajištěno v Litvínově a v Mostě v nově zrekonstruovaném Aquaparku.

V zimním období je možné využít sjezdovku o délce 530 m s lyžařským vlekem Tatrapoma. Svah je sněhovými děly uměle zasněžován. Z Meziboří je také možné po vyznačených lyžařských trasách podnikat výlety v běžeckých stopách až do příhraničních oblastí Saska.

Organizace pobytu:

Pro skupiny je možné zajistit stravovaní v blízké jídelně za velmi výhodné ceny, včetně zajištění skupinového sportovní vyžití, tj. pronájem haly, kurtů, rehabilitace, atd.

Cena pobytu:

250,- Kč/lůžko/den vč. DPH (350,- Kč jednodenní).

Kontaktní adresa:

DOTERM SERVIS s.r.o.
Javorová 110
435 13 Meziboří

Správce ubytovny:

Tel.:   +420 476 748 193 kl.37
Mobil: +420 777 745 035
E-mail: ubytovna@dotermservis.cz
           www.dotermservis.cz